Alfa Plast Hair 10 yıl önce koşulsuz hasta memnuniyeti ve yüksek kalitede hizmet sunmak hedefiyle kurulmuştur. Alfa Plast Hair'in amacı, profesyonel kurumsal iletişim ve yüksek teknoloji sunmaktır.


Alfa Plast Hair ülkemizde “Mini­Micro Grafting” ve “Foliküler Ünite Transplantasyonu” tekniklerini uygulayan ilk klinik olarak adını duyurdu. Bugün Alfa Plast Hair olarak her yıl 47 ülkeden yabancı hastaları çeken uluslararası bir kliniktir.


Alfa Plast Hair'de operasyonlar doktorlar eşliğin de yapılmaktadır. Doktorlar ve asistanlar, saç ekimi prosedürlerinde başarısı kanıtlanmış yöntemleri izlemektedir.


Alfa Plast Hair'de uygulanmasına karar verilen yöntem sonucunda yapılan operasyon, büyük titizlik ve özen ile gerçekleşir.


Saç ekimi operasyonlarında %100 birey memnuniyetini hedef alarak Türkiye’de 10 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz. Saç ekiminde asıl amaç saç transferi kadar gerçek doğal görünüme en yakını elde etmektir. Konsültasyonlarımız, muhtemel bir operasyonun planlanması ile birlikte size saç koruma tedavileri konusunda da bilgi verecektir.


Saç ekimi girişimi FUE yöntemi ile ve her hastada yeniden geliştirilen bir tasarımla hastanemiz de uygulanmaktadır. Siz de saçlarınıza yeniden kavuşmak veya var olan saçınızı destekletmek istiyorsanız hastanemiz de uzmanlarımızın yaptığı bir muayene ile doğru aday olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz. Konsültasyonlarımız, muhtemel bir operasyonun planlanması ile birlikte size saç koruma tedavileri konusunda da bilgi verecektir.


Görüşme esnasında ve operasyondan önce abartılı ifadelerden kaçınarak elde edilecek sonucu en doğru şekliyle sizlere ifade ediyoruz. Sizlerin elde edeceği iyi sonuçların ve memnuniyetin bizleri daha iyi başarılara ve en büyük referansın sizler olduğuna inanarak çalışıyoruz.


Operasyonlarda kullanılan tıbbi teknik ekipmanlar saç ekimi için özeldir. Bizim farkımız; tekniğimiz, ekibimiz, tecrübemiz ve hizmetlerimizi sunuşumuzdadır. Bu farkı yaşamanız ve saçlarınıza kavuşmanız dileğiyle…